מצבר למכונית וחלפים תקיניםבימים האחרונים ישנם הרבה סיפורים על פיגועים בירושלים, על יידוי אבנים מצב ערביי ישראל על מכוניות ועל מערבים מתוכננים לרכבים על ידי הערבים בעיר הבירה שלנו ירושלים, יהודה ושומרון והסביבה של הרשות הפלסטינית.

תארו לכם לרגע אחד את אותה הסיאטואציה של מארב יידוי אבנים מתוכנן ומצד שני משפחה נמצאת במכונית שלה ללא יכולת להניע. אם חס וחלילה מצבר למכונית הזאת היה מצבר תקול והיא היתה נמצאת בסכנת חיים שכזאת זה יכול להיות מצב שאנחנו לא רוצים לדעת מה תוצאותיו יהיו.

מצבר למכונית – לשמירה על החיים

אולי הכותרת נשמעת קצת מפוצצת אבל זה המצב. בימים כאלו של טרור פלסטיני (חס וחלילה לקרוא לזה אינתיפאדה) מסוכן באזורי העיר ירושלים ובכלל אזורי ישראל (גם קרית גת, פתח תקווה ותל אביב כבר על המפה) חשוב לשמור על כלי רכב שמיש שאם יקרה מקרה מסכן חיים יש לדעת שהרכב במצב תקין ומצבר במכונית  ושאר חלקי הרכב יצליחו לקחת אתכם למקום מבטחים. במידה ולא, יש להחליף מצבר למכונית שלכם. אם אתם תושבי ירושלים, מומלץ לצאת מהעיר ולהחליף מצבר לרכב במודיעין וגם על הדרך להנות מהשקט שבדרכים.

ישנם עוד שירותים רבים שניתנים לכלי רכב. ישנם אגרות רבות שמחוייבים בעלי רכב לשלם וישנם בדיקות שמאוד חשובות להתבצע אחת לשנה על מנת לדעת כי הרכב תקין ושמיש לנסיעה בכל ימות השנה (כמו גם בדיקת חורף שמומלצת לפני כניסת הגשמים והסכנות) עבור כל המידע הזה אפשר למצוא את זה בפורטל השירותים והמידע הממשלתי – למעבר לפורטל לחצו כאן

תשמרו על עצמכם ועל כלי הרכב שלכם!