הדברת מזיקים בביתהדברה אורגנית נוצרה בעקבות כך שהיו הרבה תלונות על חברות הדברה ומדבירים שהטיפול שהם מבצעים בבית או בעסק יותר מסוכן מאשר מועיל והחומרים בהם הם משתמשים, יכולים לגרום לקוצר נשימה ואפילו הרעלות קשות. כל זאת מכיוון שאז היו חומרי ההדברה כימיים והיה צריך להישאר הרבה זמן מחוץ לאזור המודבר על מנת לתת לחומרים להתנדף ולפעמים השאריות של החומרים היו מסבות תחושה רעה או הפרעה רפואית לאלו שנמצאו במקום לאחר ההדברה.

מעכשיו – הדברת מזיקים אורגנית

כיום, שיש הרבה יותר מודעות לסביבה, לבעלי חיים ולבריאות, הבינו כי חומרי הדברה כימיים מסוכנים לבריאות המתגוררים בבית המודבר וגם לתושבי הבניין כולו. כמובן אם יש ילדים קטנים בבית הסיכון גדל ויכול להיות סכנת חיים ממשית.

הדברת מזיקים בבית בצורה אורגנית יש לה שני יתרונות ברורים.

  • הדברת מזיקים אורגנית בבית מבצעת ומגיעה לאותן תוצאות בדיוק של הדברה כימית המוכרת לנו מלפני כמה שנים
  • הדברה אורגנית בבית מסכנת הרבה פחות את המתגוררים בבית כולל חיות המחמד

לקבלת הצעת מחיר אודות הדברת מזיקים אורגנית לחצו על התמונה

הדברת מזיקים אורגנית

יתרונות נוספים של השירה האורגנית בבית

לשיטה של הדברת מזיקים בבית יש יתרונות נוספים על הדברה ישנה עם חומרים כימיים. ראשית, הדברה אורגנית, זמן התנדפות החומר והסיכון עבור בעלי הדירה הוא נמוך יותר. אם בעבר היינו צריכים להישאר לפחות שלושה ימים מחוץ לבית על מנת לא להיכנס למלכודת כימית מסוכנת עבור בריאותינו, כיום בזכות החומרים האורגניים, כבר לאחר מספר שעות אפשר לחזור לבית בבטחון ובלי סיכונים מיוחדים.

בנוסף, החומרים האורגניים מאושרים על ידי משרד הבריאות, מה שאותם חומרים כימיים כבר לא (בעבר היה להם אישור) וגם  בשל הוזלות החומרים, גם הלקוח מרוויח הדברה מקצועית יותר, מסוכנת פחות וזולה משמעותית.

יש לזכור כי למרות שאלו חומרים אורגניים יש בהם סיכון קטן לבריאות ולכן חשוב לדעת אם יש אלרגיות או חולשות לגבי חומרים מסויימים לפני החזרה לבית על מנת לא להסתכן בבריאותכם

למידע נוסף, יש לצפות בסרט הזה המפרט לעומק את שיטות ההדברה האורגנית ויתרונותיה, צפיה נעימה!

מאמר מומלץ לקריאה באתר מודיעין ניוז שקשור להדברה