נופי מרוקויש גילאים שכבר לא מחפשים את הבלאגן ואת העומס ואת המקומות המתויירים ביותר בעולם, אלא להיפך. מחפשים מקום שקט, מקום בו תוכלו לטייל בנעימים, טיול מאורגן שהכל מסודר בו מהמלונות וההסעות ממקום למקום ועד הארוחות בוקר צהרים וערב ומקומות הביקור שתגיעו אליהם.

ישנו טיול מאורגן למרוקו לגיל השלישי שמותאם בדיוק עבור אותם בני גיל שספגו הרבה מאוד במהלך חייו ורוצים לראות מדינה שונה, מדינה מדהימה ותרבות בהחלט מאוד מעניינת ששווה ביקור.

טיול מאורגן למרוקו לגיל השלישי – היתרונות

אם כבר אתם רוצים טיול מאורגן, חשוב לקחת טיול מאורגן עם חברה גדולה בתחום, אחת כזאת עם וותק שיודעת מה יכול לקרות, מה כבר קרה ואיך למנוע וכמובן גם לעשות טיול שיותאם לפי האוכלוסיה שיוצאת לטיול.

טיול מאורגן למרוקו לגיל השלישי אתם מקבלים הכל כלול במחיר. טיסות, העברות, מלונות, אוכל, שתיה, כניסה לכל מקומות הבילוי והאתרים בדרך וכל זאת בשפה הנוחה עליכם, בעברית, ולאורך כל הטיול.

סוגי טיולים למרוקו לגיל השלישי

טיול מאורגן למרוקו 14 יום – טיול מאורגן למרוקו לשבועיים, בו תוכלו לראות את הערים המרכזיות של מרוקו, קזבלנקה, פאס, רבאט, מרקש ועוד.טיול עם מדריך דובר עברית צמוד, הילולות בקהילה היהודית במרוקו ועוד. לשומרי המסורת, קיימים גם טיולים כשרים עם שף צמוד לאורך כל הטיול

טיול מאורגן למרוקו 8 ימים – טיול מאורגן לקצת יותר משבוע. טיול קצר להעביר שבוע בכיף במקום שונה, מקום מעניין וחדש והכל כמובן מאורגן עד הפרט האחרון

טיולי קונספט במרוקו – טיולי ג'יפים מאורגנים במרוקו, טיולי גלישה לחופים היפים של מרוקו, טיולים משולבים של מרוקו + איטליה או מרוקו + ספרד.

חשוב לדעת, טיול מאורגן למרוקו לגיל השלישי הינו טיול מהנה, כייפי, גם לקחת את הנכדים איתכם, המעברים והזמנים מותאמים לגיל המבוגר כך שלא תצטרכו לרוץ ולקפוץ ממקום למקום במהירות. תוכלו לסדר לעצמכם שבועיים יפים במקום מדהים, עוצר נשימה וחג פעמי.

הגיל השלישי, גיל הפנסיה, זה הזמן להתחיל לראות עולם בלי דאגות של משכנתא ועבודה בבוקר למחרת. אז במקום לבלות את יומכם במקומות כמו בית גיל הזהב, במרוקו תמצאו את המקום המושלם להגיע ולהתחיל בו את הטיול שלכם.

טיול מאורגן למרוקו לגיל השלישי