פעם זה היה נפוץ יותר. אנשים נסעו לקמפינג ברחבי הארץ ולא לנו בצימרים או בתי מלון, אלא באוהלים שהחזיקו בבית או השאילו זה לזה, או הכי טוב – אוהלים מאולתרים מסדינים ושמיכות. פעם זה היה באמת לא נוח להחזיק אוהל משפחתי ענק בבית כשהדירות היו קטנות, וזה היה נכון רק למי שהיה לו מחסן או בית גדול. מצד שני, מכיוון שאנשים אהבו מאוד את שיטת הלינה בחופשה הזאת, זה היה נפוץ יותר להקים אוהל בחופי הכנרת או אילת, או הים התיכון, או בחורשות הקמפינג הרבות שמפוזרות בארץ. מי שניסה קמפינג בילדותו יודע שהקסם של זה אינו מתפוגג בקלות, אבל היום, במקום להחזיק אוהל ענק בבית, כשבוחרים לצאת לחופשת קמפינג משפחתית או עם חברים מעדיפים השכרת אוהלים ללינה. בכלל, קמפינג עם אוהלים להשכרה ללינה הוא להיט משפחתי. הילדים מתים על החופשות האלה שבהן מותר לעשות הכל, שישנים בהן באוהל כמו שהם מנסים להקים בבית, ואווירת המשחק והחופש זכורה להם הכי הרבה כמו הכיף הגדול שבאוהל הגדול. כל משפחה צריכה לפחות פעם אחת בחיים חופשת קמפינג.

השכרת אוהלים ללינה

השכרת אוהלים ללינה

השכרה לעומת קנייה

אם אינכם יוצאים לחופשת קמפינג כזאת הרבה, זאת תהיה צרכנות נבונה יותר לשכור מאשר להחזיק אוהל לינה לחופשה אחת לכמה שנים. ציוד כזה חייבים להחזיק בצורה נכונה ולאחסן כך שהוא לא נפגע מהזמן ומהחום והלחות שיש בכל מחסן, או מזיקים. לכן, עדיפה השכרת אוהלים ללינה מחברה אמינה שיש בה גם ציוד נלווה לאוהלים, והאוהלים עצמם משתרעים על פני מגוון של גדלים ודגמים. מכיוון שהמשפחה גם גדלה עם הזמן, או שאתם רוצים מדי פעם לצרף אליכם חברים ובני משפחה נוספים, הרי שאוהל אחד ללינה לא יספיק בכל שנה למספר הגדל של האנשים. השכרת אוהל כזה תהיה נכונה יותר משום שתוכלו להגדיל את הדגם בכל שנה או לשכור אוהלים נוספים, ובכך ליהנות יחד כל החבורה והמשפחה בחופשת קמפינג קסומה על שפת הים או באתר ייעודי, ירוק ונעים. חבילת אוהל עם ציוד עד 15 איש יכולה לעלות מ-700 ליום ועד 1,500 ש' לשבוע, כולל כל מה שתצטרכו. חודש כזה יכול להגיע לכ-3,000 ש'.

אוהלים להשכרה בישראל

אוהלים להשכרה בישראל

יתרונות הציוד המעודכן

בכל שנה יוצאים דגמי אוהלים חדשים, והמצאות חדשות של אוהלים קלים וחזקים יותר או גאדג'טים וציוד נלווה נוסף מגיעות לחנויות של השכרת אוהלים ללינה.ניתן לברר מידע בנושא השכרת אוהל עם מזגן. אני ממליצים במיוחד על מזגנים של חברת אלקטרה ,כאשר אתם יוצאים לקמפינג, בכל עונה שהיא, אתם זקוקים להשלמות ציוד שגם אותן לא כדאי להחזיק בבית סתם. מזרנים שנפרשים מתחת לשקי שינה, שקי שינה טובים לכל מידה, ציוד לבישול בשטח, כיריים גז ובלונים, גנרטורים וגופי חימום שונים, גופי תאורה ופנסים ייעודיים לעבודה בשטח, ועוד המון ציוד בטיחות שיכול להקל עליכם בקמפינג. המומחים בחנויות אלה כבר מכירים בדרך כלל את כל הסיפורים על בשרם, ולכן הם יודעים להתאים לאנשים את האוהל הנכון להם לפי מידת הידע והיכולת שלהם בהקמתו ובתפעול הציוד. ככל שאתם פחות מתמצאים כך תקבלו אוהל שהוא פשוט מאוד וקל להקמה. זהו האינטרס שלהם ללמד אתכם איך להקים אוהלים בכמה דקות, כך שתמצאו דגמים קלים להקמה ולעבודה אתם.

רצוי לבחור באוהל מוגן ומאובטח כך שלא נסבול ממזיקים שונים בחופשה.