בס"ד

מעבר דירה הוא אחד השלבים בחיים שיש צורך לתכנן את הלוגיסטיקה שלו ואת המערך שלמעבר הדירה החל משינוי כתובת במשרד הפנים ועד  ארגון וסידור כל החפצים האישיים השלב החשוב והקריטי ביותר הוא יום העברת הדירה. מומחים קובעים כי יש לתאם ולקבוע עם חברת הובלות כבר כמה שבועות לפני המעבר בפועל בהתאם לתקופה תקופת הקיץ היא תקופה עמוסה יותר במעברי דירה. העברת דירה דווקא בחודשי הקיץ נוחה הרבה יותר מבכל השנה כך הילדים יוכלו להתחיל שנת לימודים חדשה בבית ספר חדש אם עוברים לאיזור אחר בנוסף יותר קל לקחת חופש מהבעבודה דווקא בחודשי הקיץ שאז זה זמן של חופשות ולנצל את החופש למעבר דירה וכמובן מזג האויר נוח כדי לעבור דירה. אך חשוב לזכור כי אם רוצים לעבור דירה בקיץ מחיר ההובלה יעלה יותר מבחודשי החורף וכמובן שתצטרכו לתאם עם חברת ההובלות מוקדם הרבה יותר.

חברת הובלות

חברת הובלות

איך לבחור חברת הובלות אמינה

 הובלות זהו עסק למקצוענים והאמת זהו אתגר לא קטן לבחור חברת הובלות אמינה ואיכותית ישנם הרבה מקרים שבהם מגיעים תלונות על חברות ההובלה השונות כדי לבחון האם החברה שאתם מעוניינים להזמין הינה אמינה ומקצועית או לא לפניכם כמה פרמטרים כיצד לבחון זאת.

 בראש ובראשונה בדקו האם לחברת ההובלות יש ביטוח ורשיונות מתאימים כדי לבצע הובלה ללא תקלות. שנית איספו כמה שיותר הצעות מחיר מחברות מתחרות שונות למרות שניתן לקבל הצעת מחיר דרך הטלפון כדאי ומולץ לבקש שיגיע נציג מטעם החברה על מנת לבחון ולספור את החפצים והריהוט שעליכם להוביל חשוב לשים דגש על כל החפצים כולם כולל הכל כדי שהצעת המחיר תהיה האמיתית ביותר ולא יהיו תוספות מחיר לאחר הגעת החברה כדי לבצע את ההובלה המחיר של הובלת דירה משתנה לפי הרבה פרמטרים ישנם רהיטים או חפצים שמייקרים משמעותית את מחיר ההובלה לדוגמא פסתנר ייקר במידה ניכרת את מחיר ההובלה וכדאי מאוד לבדוק האם חברת ההובלות מבצעת הובלה מיוחדת לפסנתר ולריהוט מיוחד.

חברת הובלות מקצועית

לאצריך לשבור את הראש חברת הובלות מקצועית תעזור לכם בכל הקשור ליום מעבר הדירה

בקשו הצעת מחיר כתובה וזכרו לקרוא את כל האותיות הקטנות וכמובן וודאו האם הצעת המחיר מחייבת או לא מחייבת הצעת מחיר שאינה מחייבת לא מבטיחה בכלל שסגרתם עסקת הובלה עם החברה.

בידקו את סוג הביטוח אשר מעניקה חברת ההובלות ובידקו מה קורה כאשר נוצר נזק לחפצים שלכם מה מבוטח ומה לא?

חברת הובלות אמינה תשמח לעמוד לשירותכם ולהראות לפניכם את כל הפרטמטרים הללו אשר מתקיימים אצלה.