רכבים חשופים למיני סיכונים ומפגעים ובין היתר: תאונות דרכים קשות, אשר עלולות להשבית אותם וכמובן, נזקי השנים – בשלב מסוים גם הרכב הטוב ביותר עלול לשבוק חיים.
אנשים אשר הרכב שלהם נמצא במצב כזה, יבינו מהר מאוד שהסיכוי למצוא מישהו שיקנה את הרכב הוא אפסי ויאלצו להתמודד עם מצב בו הרכב תופס מקום חניה, מבלי שתהיה לכך כל סיבה.

לכן, החדשות הטובות עבור אותם אנשים, טמונות בעובדה שיש פעולה בה בעל הרכב יכול לנקוט והיא – מכירת הרכב לצורך פירוק רכבים.
חברה או בעל עסק שהוא קונה רכבים לפירוק, מפרקים ממנו את כל החלקים הטובים (במידה ונותרו בו כאלו) ולאחר מכן, מעבירות אותו לגריטה, כאשר בתהליך זה ברזל הרכב מתוך ונמכר לחברות העוסקות בתחום הברזל.

היתרונות במסירת רכבים לפירוק לבעל הרכב

רוב החברות אשר מתעניינות ברכישת רכב לצורך פירוק רכבים, ישלחו גרר מטעמן לקחת את הרכב ממקום הימצאו – מה שימנע מבעלי הרכב את הצורך להוציא כסף על גרר, במטרה להעביר את הרכב למגרש גרוטאות.
יתרון נוסף, טמון בעובדה שהחברות משלמות עבור הרכב סכום סמלי ואותו התושלם מועבר ברוב המקרים במזומן – ואם הרכב שבק חיים, זאת למעשה הדרך היחידה להרוויח ממנו משהו.

בחירת קונה רכבים לפירוק

ישנה חשיבות רבה לבחירת ספק או חברה שקונה רכבים לפירוק, כל מי שמעוניין למכור את הרכב לצורך פירוק רכבים, עתיד לגלות לא מעט מודעות רלוונטיות על חברות שמחפשות לקנות רכבים שכאלו.
בכדי להבטיח את מיצוי מלוא התועלות של מכירת הרכב לפירוק, חשוב לבחור את החברה בתבונה ולמעשה, לבדוק מה אתם עתידים לקבל מהליך המכירה – האם החברה אכן אוספת את הרכב ותוך כמה זמן מרגע הפניה היא תעשה זאת? מה סכום הכסף אותו החברה מתכוונת לשלם בעבור הרכב ובאיזו צורה התשלום יבוצע?
קיימת אפשרות, לפנות למספר חברות רלוונטיות ולראות מי מציעה את השירותים הטובים ביותר ומי מוכנה לשלם גם את סכום הכסף הגבוה ביותר תמורת אותו הרכב.
חשוב לציין, שסכום הכסף אותו ניתן לקבל עבור מכירת הרכב לפירוק, הוא קטן יחסית, כך שלא כדאי לגשת לתהליך עם ציפיות להתעשר ממנו – השירות מהווה בראש ובראשונה, כדרך הטובה ביותר להיפטר מרכב שגם ככה אין לו כל שימוש.

מכירה רכב שברולט לפירוק

קונה רכבים לפירוק בדרך כלל רוכש כל סוג רכב

מה לעשות בטרם המכירה מכירת הרכב לפירוק?

חשוב שכל מי שמעוניין למכור את הרכב לטובת פירוק רכבים, יקפיד לבצע קודם לכן, 2 פעולות מרכזיות:

  1. הראשונה, עליו להגיע למשרד הרישוי עם כל אותם המסמכים אשר מעידים שהרכב בבעלותו, תעודת זהות וצ'ק מבוטל. במטרה לדווח על הורדת הרכב מהכביש וביטול רישוי הרכב.
    הפעולה השנייה היא הסרת לוחית הרישוי מהרכב.
  2. פעולות אלו, יאפשרו שקט נפשי בידיעה שהחברה לה מכרתם את הרכב, לא עושה פעילויות לא חוקיות ועבירות ברכב אשר עדיין רשום על שם המוכר – פעולות אשר עלולות לסבך אותו בפלילים.
  3. אם קיימת תוכנית גריטת רכב בישראל מומלץ ליצור קשר עם מוסכים אשר יש להם אישור להעביר רכבים לגריטה ותוכלו לקבל בונוס כסף מהמדינה!