שפת דיבור תמיד הייתה בעל ערך גבוה מאוד לכל אחד ואחת , היום בעולם המודרני אין מדינה שלא מכירים ומדברים בשפה הראשית שהיא אנגלית .

דיבור אנגליתמהטיולים האחרונים שעשיתי בחיי נחשפתי אמנם לאזרחים אירופיים מסויימים ממדינות כמו צרפת או ספרת שאינם מראים עניין או צורך בלמידה של השפה האנגלית אך בשאר העולם האנגלית היא השפה המדוברת ביותר והמובילה בתקשורת.

>>> רוצים ללמוד אנגלית לעסקים ? למידע נוסף <<<

בתור בעל עסק חובק עולם יש חשיבות רבה לרמת האנגלית . כיום כאשר אנו מעוניינים לבצע עסקה בזמן שלקוחות הקצה שלנו נמצאים במדינות אחרות כגון מדינת ארה"ב , חובה עלינו לדעת אנגלית.

קורס אנגלית עסקית כי זה חובה לדימוי העצמי שלנו

במיוחד אם אנו רוצים לבצע עסקה עם לקוח אמריקאי אנו צריכים לדבר בשפה רהוטה וגבוהה מאוד , הרי לקוח לא יקבל רושם טוב בזמן השיחה איתכם אם אינכם שולטים בשפה. השיחה הראשונית היא מאוד חשובה והיא גורם משפיע עבור המשך העסקים בעולם הגלובלי. אם אתם מרגישים שהאנגלית שלכם ברמה מאוד נמוכה או ברמה בינונית מומלץ להירשם לבבית ספר או לקחת קורס אנגלית עסקית .

לימודי אנגלית עסקית – שלבים

קיימים שני שלבים חשובים הקשורים בלימוד אנגלית לעסקים . השלב הראשון לאחר שנרשמתם הוא השתתפות במבחן בכתב על מנת להעריך את רמת הידע והדקדוק שלכם בכתב. בדומה לכך יהיה גם מבחן בעלפה על מנת למדוד את צורת הדיבור שלכם ואת זרימת האווירה בשיחה ורמת הביטחון העצמי תוך כדי תנועה.

אדם שהוא בעל ידע בינוני באנגלית לא יצטרך שיעורים רבים על מנת לשפר את האנגלית שלו לרמה גבוהה. קורס אנגלית עסקית למנהלים יכול להיות מספר בודד של שיעורים 7-8 אך ורק בשביל לשפר ולשים דגשים חשובים שהתלמיד חייב לשים לב אליהם.

תוכניות ללימוד אנגלית – איפה כדי ללמוד אנגלית?

מורה פרטית אישית – יתרון האישי מוביל פה. אימון אישי באנגלית אחד על אחד יהווה יתרון ויקנה לתלמיד יחס אישי ותשומת לב גבוהה יותר

בתי ספר – קיימים מספר בתי ספר באנגלית , כמו כן ישנם גם אוניברסיטאות או מכללות שונות שמלמדות אנגלית ברמות הגבוהות. במידה ותרצו ללמוד לתואר ראשון באנגלית  (תואר באנגלית) אנו ממליצים על מכללת אורנים ( תואר ראשון באנגלית ).

אולי יעניין אתכם גם:

אנגלית – תכנית לימודים לתלמידים עם צרכים מיוחדים לבית הספר היסודי והעל יסודי הממלכתי, הממלכתי-דתי, הערבי והדרוזי, תשס"ח