כולם יודעים שיש להם צילינדר לדלת, אולם לא כולם יודעים למה הוא באמת משמש. ובכן, הצילינדר הוא למעשה לב ליבו של המנעול, החלק אליו המפתח נכנס בשעה שפותחים או נועלים את הדלת. מטרתו של הצילינדר היא להבטיח נעילה הרמטית, תקינה ובטוחה. קניית צילינדר זה לא עניין של מה בכך. מדובר בפתחו של הבית, המקדש הפרטי שלכם, ולכן חשוב לעשות זאת בצורה חכמה ומבטיחה, שהצילינדר יבטיח הגנה מלאה על פתחו של הבית. לפניכם כל המידע שדרוש לדעת כדי לבצע קנייה נכונה של צילינדר מומלץ לדלת. 

מתי נצטרך לקנות צילינדר לדלת?

לפני שאתם רצים להגיש תלונה במשטרה כדאי לשמור על הדלת שלכם חזקה כך שאף אחד לא יפרוץ לכם פנימה. את הצילינדר קונים לרוב במעמד הקנייה של הדלת עצמה. יחד עם זאת, יש מקרים בהם צריכים להחליף את הצילינדר הקיים בצילינדר חדש:

  • אובדן\ גניבת המפתח לדירה

כאשר המפתח נאבד או נגנב, יש סיכון ממשי שהוא נמצא בידיים הלא נכונות וייעשה בו שימוש כדי לפרוץ לדירתכם. במקרים כאלו כדאי לפעול במהירות ולהחליף את הצילינדר, על כל מקרה שבו מישהו ינסה לחדור פנימה.

  • מעבר לדירה חדשה

גם אם הדיירים שהחלפתם בדיקה הם אדיבים ומקסימים, אין לדעת מי מחזיק בגישה למפתח לבית שלכם, ולכן מומלץ להחליף צילינדר בעת מעבר לדירה חדשה. זה יקנה לכם תחושה של ביטחון ולא תהיו חרדים לעובדה שמישהו עשוי להיכנס לדירה בכל רגע.

  • בלאי המנעול הקיים לאור שימוש מרובה

מנעול שנעשה בו שימוש זמן רב עשוי להגיע לנקודת שחיקה, דבר שפוגע בצילינדר הקיים. אם אתם מרגישים שאתם צריכים להכניס ולהוציא את המפתח בכוח ולא באופן סטנדרטי, כנראה שהצילינדר כבר נשחק וכדאי להחליפו בהקדם.
מומלץ להזמין כל כמה שנים שירות החלפת מנעול לדלת רב בריח שלכם במיוחד אם הבית מרובה נפשות שלהם מספר רב של מפתחות.

איך לקנות צילינדר מומלץ בזול? תעשו השוואת מחירים 

השאיפה של כולנו היא למצוא איש מקצוע, המציע שירותים מקצועיים, אמינים, זולים ומשתלמים באותה נשימה. כדי להצליח להגיע לאדם המתאים, אשר עונה על התקציב ועל יתר הפרמטרים שחשוב לכם שיהיו באיש מקצוע האמון על החלפת הצילינדר שלכם, כדאי להתחיל ראשית בהשוואת מחירים. לאחר שאתם מקבלים מספר הצעות מחיר, עשו השוואה בין ההצעות השונות ותקשיבו לתחושת הבטן שלכם, שתבשר לכם עד כמה בעל המקצוע נשמע אמין ומקצועי. כמו כן, כדאי לפנות להמלצות אודות אותו בעל מקצוע ולקרוא חוויות של מי שהשתמש בשירותיו בעבר.

באתר locks247.co.il יש מחירון מפורט של השירותים השונים בתחום המנעולנות, מומלץ לצפות וליצור קשר עם הצוות.

שלבי הרכבת צילינדר חדש

לאחר קניית הצילינדר המומלץ נדרשת הרכבה שלו. תהליך ההרכבה מחולק למספר שלבים:

  1. פירוק והוצאה של הצילינדר הקיים.
  2. התקנת הצילינדר החדש- הכנסת המנעול ולאחר מכן הצילינדר.
  3. בדיקת תקינות ההרכבה- החדרת המפתח פנימה לשם ניסיון ובדיקת כלל הרכיבים לשם וידוא הרכבה נכונה ומדויקת.

כדי לתחזק את הצילינדר הקיים, מומלץ לשמן את חלקיו השונים לפחות פעם בשנה. זה יחסוך מכם החלפה תדירה של צילינדר.